دانلود Spider Player Pro v2.5.0 - پلیری کوچک با قابلیت های بزرگ

Spider Player Pro نام موزیک پلیر بسیار سبک اما جالب و قدرتمندی است که در عین سادگی و سبکی قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد ؛ واسط کاربری و محیط کلی آن بسیار ساده اما جالب و جذاب طراحی شده است . پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی اولین خصوصیتی است که کاربران باید در هنگام استفاده از این ابزار بدانند ؛ نهایت کیفیت در خروجی با قابلیت پشتیبانی از اکثر تکنولوژی های موجود نظیر صداهای دالبی یا صداهای در اصطلاح 7 به 1 از جمله دیگر خصوصیات Spider Player Pro محسوب می شوند.
امکان تبدیل فرمت ها و همچنین استخراج فایل های صوتی از لوح های فشرده که همان Rip نام دارد در کنار قابلیت به نام DSP Effects Manager که می تواند در هنگام پخش فایل های صوتی بسیار جذاب باشد امکاناتی هستند که در گوشه و کنار واسط کاربری این نرم افزار به چشم می خورند.
پشتیبانی از زبان های مختلف زنده دنیا برای واسط کاربری ، پشتیبانی کامل از استانداردهای تعریف شده در فایل های صوتی و همچنین امکان تغییر تگ های موجود در فایل های صوتی از جمله قابلیت هایی هستند که می توان آن ها را در Spider Player Pro به وضوح مشاهده نمود. دو نسخه از این نرم افزار وجود دارد که یکی به صورت رایگان و دیگری به صورت Pro عرضه می شود ؛ نسخه ای که هم اکنون پیش روی شما کاربران قرار دارد Pro بوده و تمامی قابلیت های تولیده شده از سوی شرکت سازنده در این ابزار گنجانده شده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Spider Player Pro:
- پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی
- نهایت کیفیت در اجرا
- پشتیبانی از صداهای چندکاناله
- حجم کم و سهولت در نصب و استفاده از نرم افزار
- پشتیبانی از تمامی استانداردها
- پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا
- وجود پوسته های مختلف برای نرم افزار
- امکان تبدیل فایل های صوتی به یکدیگر
- Rip کردن لوح های فشرده صوتی
- وجود رادیو اینترنتی با قابلیت ضبط صداها
- افکت های مختلف صوتی با پلاگین های موجود
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

 

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.asandownload.com می باشد.